4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Fiák András: Halotti búcsúztató könyv. Kisdedek, gyermekek, hajadonok és felnőttek felett. Eger, ca 1900. Egri nyomda. Sérült gerincű egészvászon kötésben.