2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II. kötet. Fordította: Kosáryné Réz Lola. Bp., 1929, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal. kissé kopott állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.