17231. 382. Closed Online auction Books: Religion
1 400 HUF
0 HUF
Sohm Rudolf: Rövid egyháztörténet. Bp, 1922, a Franklin-társulat kiadása. Egészvászon kötésben, kopott, foltos állapotban, kijáró lapokkal, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : ra