The British Aircraft Industry. A Directory of Aircraft, Aero-Engines Component Parts, Accessories and Materials. London, 1939. The Society of British Aircraft Constructors LTD kiadása.Egészvászon kötés. Kissé szakadt gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Dr. Rosta István: Magyarország technikatörténete (a honfoglalás korától a III. évezred kezdetéig.) Bp.,1999,Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
Dr Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki Könyvkiadó. Sok színes képpel illusztrálva. Egészvászon-kötés, nylon-védőborítóval. Szép állapotban.
Berget, Alphonse: Une nouvelle conquete de l'homme: l'air. Párizs, 1927, Libraire Larousse. Érdekes repüléstörténeti ismeretterjesztő könyv, rengeteg fekete-fehér, illetve színes illusztrációval. Díszes, aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban.
Gáti József-Horváth Sándor-Legeza László: A XX. század autója. 100 éves a Ford T-modell. Bp.,2008, Budapesti Műszaki Főiskola. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
"Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1911, Wilhelm Ernst&Sohn. 21. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az I. és II. kötet gerincén sérüléssel, a III. kötet sérült, lyukas.