800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
3 db mérnöki német nyelvű könyv: Deutscher Kalender für Elektrotechniker, 1923,652 p + W.E. Schulze. Kleine Baustatik. Leipzig, 1952, Teubner. + Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1908, Wilhelm Ernst&Sohn. 20. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. Mindegyik könyv intézményi bélyegzővel és/vagy tulajdonosi névbejegyzéssel.