800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Gila András-Őri Róbert: A gazdaságos üzemvezetés. Bp.,é.n., Gépészek Országos Szövetsége. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, szétvált kötéssel (80-81.) oldal között.)