13096.
383. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Falk Géza: Csajkovszkij különös élete. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Falk Géza által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.