12953.
383. Closed Online auction
Scout
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Temesi Győző: Győzni! Az új magyar fiú regénye. Bp., 1929, Franklin, 147 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.