1 200 HUF
9
Bársony István: Délibáb. Elbeszélések. Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű, félbőr kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel.