16568. 383. Closed Online auction Books: Military
1 000 HUF
0 HUF
Norman Angell: Rossz üzlet a háború. Ford.: Kunfi Zsigmond. Bp., 1915., Népszava, 260 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
Photo of the item taken by : kozár_edit