1 600 HUF
Kolligátum két műből, egybekötve: Achille Loria: A szociológia feladatai és iskolái. Ford.: Pór Ödön. Társadalomtudományi Könyvtár. VI. Bp.,1904., Politzer Zsigmond és Fia,IX+3+126+2 p.+Gustave Le Bon: Psycholgie der Massen. Philosophisch-soziologische Bücherei. III. Leipzig, 1908., Werner Klinkhardt, XV+153+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.