Gunda Béla: Műveltség és hagyomány - Studia ethnographica et flokloristica in honorem. Angol, francia és német nyelvű szövegekkel. Debrecen, 1971, Kossuth Lajos Tudományegyetem. Kiadói félvászon-kötés papírborítóban. Borító sérült, de a könyv jó állapotú.
Katona Béla: Magyarország közgazdasága. Közgazdasági évkönyv 1940 évről. Bp.,(1941), Gergely R., 610 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, jó állapotban.