P. Ábrahám Ernő: A Csudaszarvas. Árva királyfi trilógia I. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Apponyi Albert bevezetőjével. Bp.,(1926), Pallas, 240 p. Kiadó illusztrált félvászon-kötésben, a sarkain lévő egészen apró kopásnyomoktól eltekintve megkímélt, szép állapotban.
Legeltetés a három sárkány pusztáján. Hetedhét Magyarország sorozat. Válogatta és a szöveget gondozta Tóth Béla. Bp., 1984, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Csáky Lajos rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé megviselt állapotban.
Kriza János: Székely Népmesék. Marton Magda rajzaival. Budapest, é.n., Magyar Marcurius. Megjelent 1000 számozott példányban, ez a 930. példány Kiadói kartonált papírkötés.
Szmrecsányi Mária: Fekete főkötő. Békebeli igaz történet. Györgyfi György rajzaival. Bp.,é.n.,Szent István-Társulat, 108 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Magyar mesék rózsás kertje, benne: Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Jeney Jenő és Abonyi Zoltán rajzaival. H.n. é.n., Révai. Egészvászon kötésben, hiányzó lapokkal.
Anatole France: Jacques Tournebroche, vagy Nyárforgató Jakab meséi. Ford.: Keleti Artúr. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.