Books: Technics Number of items: 34
2266872
17194
383
Books: Technics
Other collectibles
Szeghalmi Gyula: Amatőr fényképészek könyve Gyoma, 1906, Kiadta és nyomatta Kner Izidor Könyvnyomdai Műintézete; [3] p. + 328 p. + [22] t.; ill. A szerző bevezetésével, 248 szövegképpel, 4 háromszinnyomást föltüntető és 18 monochróm műmelléklettel. Korabeli félvászon kötésben.
8 000 HUF
2264261
17195
383
Books: Technics
Other collectibles
Wartha Vincze: Az agyagipar technológiája. Bp., 1892, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói, igényesen újrakötött vászonkötésben
2 000 HUF
2281859
17196
383
3800
Books: Technics
Other collectibles
Zelovich Kornél: A M. Kir. József Műegyetem és a hazai technikai felsőoktatás története. Bp., 1922, Pátria. Kiadói papírkötés, képekkel, táblázatokkal, kissé kopottas állapotban.
3 800 HUF
2281414
17197
383
Books: Technics
Other collectibles
Tóth Sándor László: A fafeldolgozás 1945 után. Fejezetek a fa- és bútoripar történetéből az ezredfordulóig Magyarországon. Bp., 2001., Agroinform. Kiadói kartonált papírkötés.
3 000 HUF
2282279
17198
383
Books: Technics
Other collectibles
Landgráf Katalin-Szittner Andrea: Szövés. Kaptár. Bp.,[1985], Múzsák. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
2 600 HUF
2282317
17199
383
Books: Technics
Other collectibles
Edison in Hungary. Bp., 2006, Országos Széchényi Könyvtár, Budapest Bank Budapestért Alapítvány. Kiadói papír kötésben.
1 800 HUF
2221826
17200
383
Books: Technics
Other collectibles
1 000 HUF
2276946
17201
383
Books: Technics
Other collectibles
Velich István-Fogarasi Gábor: Régi magyar autók. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban. Volt könyvtári példány.
1 200 HUF
2192523
17202
383
Books: Technics
Other collectibles
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
1 000 HUF
2281971
17203
383
Books: Technics
Other collectibles
Trabant 601 kezelési útmutatója. Zwickau, 1981., VEB Sachsenring. Papírkötésben, kopott borítóval. +Wartburg 353 üzemeltetési útmutatója. Leipzig, 1985, VEB Fachbuchverlag. Papírkötésben, kopott borítóval.
1 000 HUF
2283099
17204
383
Books: Technics
Other collectibles
Kőműves László: Autómodellező szakkörök kiképzési tematikája. H.n., é.n., Vörös Csillag Érdemrenddel Kitüntetett Magyar Honvédelmi Szövetség Modellezési Osztálya. Kiadói papír kötésben, 36p.
1 000 HUF
2090038
17205
383
Books: Technics
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035