1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.