15055.
383. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Czagány: A budavári palota és a Szent György téri épületek. Bp., 1966., Műszaki. Kiadói aranyozott műbÅ‘r-kötés, a kiadói papÃr védÅ‘borÃtó ketté szakadt, sérült, egyébként jó állapotban.