19169. 383. Closed Online auction Jewellery
3 400 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, kövekkel, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 6,08 g
Photo of the item taken by : karap_norbert