11029. 383. Closed Online auction Art-ceramics
24 000 HUF
0 HUF
Gorka Lívia (1925-2011): Edény, festett mázas kerámia, jelzett, restaurált, d:11,5 cm, m: 10 cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert