Glass-objects
Number of items: 65
2285895
11239
383
15000
Glass-objects
Other collectibles
XIX. sz. Dísz kehely, váza. Aranyozott mitológiai jelenettel. Formába öntött, kézzel festett, kopásokkal. m: 19,5 cm
15 000 HUF
2285869
11240
383
Glass-objects
Other collectibles
cca 1900 2 db emlékpohár. Bécs, Ragusa / Vienna, Ragaz, Kézzel festett, jelzett, kis kopással,. m: 9 cm, 10 cm
4 000 HUF
2285886
11241
383
Glass-objects
Other collectibles
XIX. sz. vége Váza. Fújt, anyagában színezett, zománcfestett. Kis kopásokkal. m: 30 cm
8 000 HUF
2285888
11242
383
Glass-objects
Other collectibles
Lötz üvegváza. Piros, fekete, anyagában színezett. hibátlan. m: 15 cm
18 000 HUF
2285883
11243
383
Glass-objects
Other collectibles
Art deco italos készlet. 6 + 1 db Formába öntött, anyagában színezett, kis lepattanással
8 000 HUF
2217779
11244
383
Glass-objects
Other collectibles
10 000 HUF
2261338
11245
383
Glass-objects
Other collectibles
10 000 HUF
2283790
11246
383
Glass-objects
Other collectibles
Tejüveg bonbonier, matricás, jelzés nélkül, egészen kis csorbával, m: 22 cm, d: 13 cm
3 000 HUF
2283621
11247
383
Glass-objects
Other collectibles
No. 4711 (4711 Eau de Cologne) Legfinomabb Ó-levendula nagyméretű parfümös/kölnis üveg, üveg dugóval, kopott címkével, a száján csorbával, m: 21 cm, dugó: 4 cm
1 000 HUF
2283717
11248
383
Glass-objects
Other collectibles
"H. Kielhauser Graz" feliratú metszett üveg, dugóval, kis csorbával, m: 20 cm
1 000 HUF
2282725
11249
383
Glass-objects
Other collectibles
Barackszínű szőlőmintás üveg tartó, kis kopásnyomokkal, d: 12 cm, m: 15 cm
1 600 HUF
2281943
11250
383
Glass-objects
Other collectibles
Virágmintás likőrös üveg, dugóval, hibátlan, m: 19 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m