12247. 384. Closed Online auction Flea Market
2 000 HUF
0 HUF
1937 'Váczi Ferenc és Tsa, Jánosháza/Egyesült Gép- és Fémárugyárak Rt., Bp.-Bécs' feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, 10x7 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras