40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben