1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes doboz tétel, 4 db Zwack Unicum Szilva, Brand kétszersült, Hipp tápszer lemezdobozok és Whitman's Sample csokis kartondoboz, változó állapotban, közte kopott, horpadt, sérült is, 19x10 cm, 22x15x9 cm, 19x9x9 cm, és 14x23x6 cm