13477. 384. Closed Online auction Printed Materials
1 000 HUF
0 HUF
1893 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye XXVII. évf. 2-10. sz. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1893., Athenaeum. Kiadói papírkötésekben, 1. szám hiányzik, dohos.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor