1 000 HUF
Nékám LÃvia: Meisseni porcelán a Budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Szelényi Károly szÃnes és Wagner Richárd fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, papÃr védÅ‘borÃtóban. Kissé kopott borÃtó.