5 000 HUF
Bibliai régiségek. Kézi könyve a szent Írás megértéséhez. Képekkel, s a Szent-föld térképével. Németből átdolgozta: Farkas József. Pest, 1872, Hornyánszky Viktor, VIII+360 p.+ 1 (Az Igéret földe térképe, rajzolta Gross C. H.) t. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, javított térképpel.