6 000 HUF
Schuster Ignác: A bibliai történetek magyarázata. I-II. kötet. Templomi és iskolai oktatásra, valamint magán használatra. I. köt.: Ószövetség. A világteremtésről kezdve az ószövetségi törvényadásig. II. köt.: Ószövetség. Az ígéret földére való bevonúlástól az idők teljéig. Átdolgozta: Holzammer Ker. János. Ford.: Végh Kálmán. Miskolc, 1892, Wesselényi és König-ny., XVI+LXV+449; VI+550 p. Fametszetű egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, térképekkel, alaprajzokkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, aláhúzásokkal, magánkönyvtári és régi kereskedői bélyegzésekkel, az utolsó 5-6 lapon szakadással. Ritka!