15002.
384. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Morvaország és Szilézia. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, néhány kevés lapon apró foltokkal.