15001.
384. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Stiria. Budapest, 1890, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, néhány kevés lapon apró foltokkal.