15109.
384. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Bengt Berg: Vándormadarakkal Afrikában. Fordították: Dr. Lambrecht Kálmán, Dr. Uray Mária. Világjárok. Utazások és Kalandorok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 125 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója foltos, kopott.