15048.
384. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Richard Katz: Panamától a Tűzföldig. Fordította: Görög Imre. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. + Richard Halliburton: Ujra felfedeztem Délamerikát. Fordította: Benedek Marcell. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. + Henry de Monfreid: Rejtelmes Abesszinia. Fordította: Wiesner Juliska. Második kiadás. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.