Tokaj. Várostörténeti tanulmányok I-II. köt. Szerk.: Bencsik János, Orosz István. Tokaj, 1995., Tokaj Város Önkormányzat. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. Megjelent 2500 példányban.
Ulrich Attila: A tokaji uradalom gazdálkodása a XVII. század második felétől a napóleoni háborúk koráig. Szerk.: Bencsik János. Tokaj Várostörténeti Tanulmányok IV. Tokaj, 2003., Jósa András Múzeum-Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötés,jó állapotban.
Háromszéki népballadák. Albert Ernő és tanítványai gyűjteménye. Faragó József bevezetőjével és jegyzeteivel. Bukarest, 1973., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Tornyok és temetők. Magyar írók utazásai a Felvidéken. Összeáll.: Filep Tamás- Gusztáv-Tóth László. Bp., 1999, ISTER Kiadó és Kulturális Szolgáltató Iroda. Luzsicza Árpád rajzaival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. Volt levéltári példány.
Borsos Balázs: Szafari a Pále, Pále. A gróf Teleki Samu vezette expedíció (1887-1888) szerepe és jelentősége Kelet-Afrika Néprajzi feltárásában. Magyar Etnológia 3. Bp., 1998, MTA Néprajzi Kutatóintézet, 235 p. Kiadói papírkötés.
Régi és új formák. Szerk.: Zelnik József. hn., én., Magyar Helikon. Papírkötésben, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. Néhol aláhúzások vannak a szövegben ceruzával.
Örsi Julianna: A Nagykunság 1848-49-ben. Karcag, 1998, Barbaricum Könyvműhely. Papírkötésben, szép állapotban. Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára jelent meg.