Miskolc régi térképeken. 1759-1963. Szerk. és összeáll.: Papp Ferenc, Somorjai Lehel, Tóth Arnold. Miskolc, 2015, Miskolc Megyi Jogú Város, 111 p. + 1 (térkép-melléklet: Miskolc város térképe, Adler Károly, 1885, 56x80 cm) t. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 500 példányban.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Stiria. Budapest, 1890, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, néhány kevés lapon apró foltokkal.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Morvaország és Szilézia. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, néhány kevés lapon apró foltokkal.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Tirol és Vorarlberg. Budapest, 1893, Magyar Királyi Államnyomda, . Rengeteg illusztrációval. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben, éleinél kissé kopott gerinccel, néhány lapon apró foltokkal.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Bécs és Alsó-Auszria Budapest, 1888, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, helyenként ázásfoltokkal.
A Tokajhegységi Nemzeti Park (Abaúj-Zemplén) tervezete. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés, a Tokajhegyaljai Egyesület, a Tokaj Városi Képviselőtestüket és az Abaúj Szövetségtől kapott megbízás alapján készítette a Bükki Nemzeti Park Igazgatósága. Eger, 1991, Bükki Nemzeti Park Igazgatósága, 8 sztl. lev.+41+1 p.+13 (térkép) t.+ 6 melléklet. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a végén egy újság cikkel, jó állapotban.
Jankó János: Kalotaszeg magyar népe. Néprajzi tanulmány. Reprint. Series Historica Ethnographiae 6. A Néprajzi Múzeum tudománytörténeti kiadványsorozat 6. Bp, 1993, a Néprajzi Múzeum kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
1936 Nyíregyházi öregdiákok emlékkönyve. 1861-1936. Kiadta a Nyíregyházi Öregdiákok Egyesülete az Alma Mater 75. éves fennállásának emlékére. Nyíregyháza, 1936, Klafter, 330 p.+17 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a borító széleken kis szakadással, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
1928 Jubileumi emlékkönyv a Miskolc-felsővárosi Szent Anna Egyházközség százéves fennállása alkalmából. Miskolc, 1928, Miskolc-Felsővárosi R.Kath Egyházközség,(Magyar Jövő-ny.), 1 t.+312 p. Átkötött félvászon-kötés, a címlap sarkán kis hiánnyal, intézményi bélyegzővel.
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1933.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. (címkép)+164+4 p.+28 (fekete-fehér fotók). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, szép állapotban