Tóbiás Áron: Nyár Zebegényben. Bp, 1982, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
Dr. Németh Norbert- Dr. Juhász András: Ipartörténeti és geoturisztikai emlékek Diósgyőr és Lillafüred környékén. 1. füzet. Séták ipartörténeti emlékhelyekre Diósgyőrtől- Ómassáig. Miskolc, én., a Diósgyőrért Diósgyőri Vár Térségének Fejlesztéséért Közhasznú Alapítvány kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Pest Budai hétköznapok. Egykorú naplók és emlékiratok tükrében. 1805-1848. Sajtó alá rendezte: Vörös Károly. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1966, Budapesti Történeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Papírkötésben, kissé foltos állapotban.
Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. 26 képpel és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.