12db klf vegyes magyar és külföldi jelvény, közte "Pannonia Sörgyár", "Kodak Ballonfest" T:1-2 12pcs of diff mixed badges, with "Pannonia Sörgyár", "Kodak Ballonfest" C:UNC-XF
Ausztria 1906. "Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 17. Juni 1906" kétoldalas peremén jelzett Ag sport emlékérem, hátlapon gravírozva "JUNIOR DOPPELZWEIER" (21,47g/0.900/36mm) T:1- / Austria 1906. ""Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 17. Juni 1906" double-sided Ag sport commemorative medallion, hallmarked on edge, engraved on reverse "JUNIOR DOPPELZWEIER" (21,4...
Ausztria ~1980. "Serfaus Síiskola" aranyozott, műgyantás fém teljesítményjelvény (2xklf) T:2 Austria ~1980. "Serfaus Ski School" gilt metal metal achievement badges (2xdiff) C:XF
Jugoszlávia 1971. "ICF Beograd 1971 Takmičar" festett jelvény (45x34mm) és "ICFIC World Championships / KSJ Beograd 1971" ezüstpatinázott fém díjérem (41x60mm) szalagon T:2-
Olaszország 1925. Jelzett Ag sportérem a barátságos Olaszország-Magyarország mérkőzésről, füllel, szalag nélkül (11,63g/0.800/32mm) T:2 kis ph. Italy 1925. Hallmarked Ag medal for the Italy-Hungary friendly soccer game, with ear, without ribbon (11,63g/0.800/32mm) C:XF small edge error