Nagy-Britannia 1999. 5P Cu-Ni "Diana walesi hercegnő emlékére" T:1
Great Britain 1999. 5 Pounds Cu-Ni "In Memory of Diana, Princess of Wales" C:UNC
Krause KM#997
Nagy-Britannia 2002. 5Ł "II. Erzsébet királynő aranyjubileuma" sérült díszcsomagolásban T:BU
Great Britain 2002. 5 Pounds "Queen Elizabeth II Golden Jubilee" in damaged set C:BU
Krause KM#1024
Nagy-Britannia 2012. 5P Ag "II. Erzsébet uralkodásának 60. évfordulója", díszcsomagolásban tanúsítvánnyal (28.28 g/38,61mm) T:BU
Great-Britain 2012. 5P Ag "Elizabeth II - 60th anniversary of her reign", in gift wrapping with certification (28.28 g/38,61mm) C:BU
Német Államok / Anhalt-Bernburg 1852A Tallér Ag "Sándor Károly" Berlin (21,96g) T:2,2- ph. / German States / Anhalt-Bernburg 1852A Thaler Ag "Alexander Carl" Berlin (21,96g) C:XF,VF edge error
Krause KM# 84
Német Államok / Bajorország 1786. Tallér "Károly Tivadar" övre akasztható kulcstartóvá alakítva, jelzett Ag (42,63g/0.800) T:3
German States / Bavaria 1786. Thaler "Karl Theodor" made into a key chain, the pin and the ring are hallmarked silver (42,63g/0.800) C:F
Német Államok / Frankfurt am Main 1773BN 1kr billon (0,51g) + 1842. 1kr Ag (0,76g) T:2-
German States / Frankfurt am Main 1773BN 1 Kreuzer billon (0,51g) + 1842. 1 Kreuzer Ag (0,76g) C:VF