80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Szautner Lipót (1889-?): FürdÅ‘zÅ‘ aktok. Olaj, vászon, jelzett. DÃszes, historizáló stÃlusú fakeretben, 55x68 cm / Lipót Szautner (1889-?): Bathing nudes. Oil on canvas, signed. Framed, 55x68 cm