50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Wagner János (1936-): Korállsziget. Akril, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal: Wagner János, Korállsziget, 2020. Plexiüvegezett fa keretben, 67×46 cm.