12745.
384. Closed Online auction
Photo
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Koller Robert (?-): Dupla kompozíció. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, hátoldalán jelzett. Szélein kissé sérült. 30x39,5 cm