https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 43
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2302709
11520
385
0
8000
Antique
Other collectibles
XIX. sz, Balkán. Oszmán-török lőszertartó. Bronz, félholdas díszítéssel / Osman Turkish bullet holder. 19th century, Balkans. 9x8,5x4 cm
Starting price:
8 000 HUF
2158875
11521
385
0
18000
Antique
Other collectibles
A Progressio szabadkőműves páholy jelképe. Magvető hordón. Bronzírozott fém szobor. m: 14 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2306552
11522
385
0
30000
Antique
Other collectibles
Progressio páholy Szabadkőműves kötény, kesztyű és kalapács zsákban, hozzá való bőr tokkal. Várady Imre (1892-1974) irodalomtörténész, egyetemi tanár nevével? jelezve../ Freemason apron, gloves, wood hamme. All in leather case.
Starting price:
30 000 HUF
2184031
11524
385
0
4000
Antique
Other collectibles
cca 1930 Faragott, fa kínáló, ezüst (Ag.) fogóval, jelzett, 30x14 cmx12 cm, bruttó: 377 gr.
Starting price:
4 000 HUF
2272341
11525
385
0
28000
Antique
Other collectibles
Régi kínai katonai kő pecsétnyomók, 2 db, tokban, a tokok fedelén "aranyhal (?)" és "rózsa alma" (?) grafikával, a tokon kopásnyomokkal, 5,5x5,5x3 cm, pecsétnyomók: 3,5x3,5x2 cm
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
2213169
11526
385
0
12000
Antique
Other collectibles
Jelzés nélkül. Perzsa lovaspóló játék. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 7x20 cm / Persian horse polo game painting
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
2194275
11527
385
0
10000
Antique
Other collectibles
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár és retesz, kilinccsel kulcs nélkül. Működik 13x17 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2194293
11528
385
0
8000
Antique
Other collectibles
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulcs nélkül Működik. 13x14 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2306976
11529
385
0
20000
Antique
Other collectibles
12 személyes alpakka evőeszköz készlet. Nagy méretű, 3 fiókos tartóban. Komplett összesen 138 db, jó állapotban
Starting price:
20 000 HUF
2268892
11530
385
0
4000
Antique
Other collectibles
Iparművész, bőrdíszműves előszobai szett. Tükör, hőmérő, újságtartó. Jó állapotban. Tükrös darab mérete. 61x40 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2274666
11531
385
0
5000
Antique
Other collectibles
Ezüstözött réz kínáló tál, kopott, jelzéssel, 20x34 cm
Starting price:
5 000 HUF
2200889
11532
385
0
100000
Antique
Other collectibles
XIX. sz: Gyöngyház nyelű süteményes evőeszköz készlet 12 + 12 kés és villa. Monogrammal. 16 cm, 17 cm
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment