Posters Number of items: 55
1856961
13832
385
Posters
Other collectibles
1 800 HUF
2245976
13833
385
50000
Posters
Other collectibles
50 000 HUF
2294386
13834
385
Posters
Other collectibles
1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, szélein kisebb hiányokkal, 31,5×23,5 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, with faults, 31×23 cm
18 000 HUF
2249030
13835
385
24000
Posters
Other collectibles
cca 1947 Macskássy János (1910-1993) Diadal szivarkapapír reklám plakát, fk: Spiró Gyula, Bp., Seidner Offset-Nyomda, restaurált, 58x41 cm.
24 000 HUF
2249018
13836
385
24000
Posters
Other collectibles
24 000 HUF
2306425
13837
385
Posters
Other collectibles
Termeljünk mákot! Reklám plakát. Bp., Herbária, Offset-ny., feltekerve, kis gyűrődéssel, kis javítással, 67x48 cm
5 000 HUF
2306588
13838
385
Posters
Other collectibles
10 000 HUF
2240811
13839
385
Posters
Other collectibles
9 000 HUF
2297294
13840
385
Posters
Other collectibles
Villamosplakát: Jan Walasek 18 tagú Jazz zenekarának hangversenye, Margitsziget, 1957, 23x33 cm
5 000 HUF
2297290
13841
385
Posters
Other collectibles
Villamosplakát: A kályhában is takarékoskodjunk a szénnel! Gr.: Gönczi, 23x33 cm
8 000 HUF
2297280
13842
385
Posters
Other collectibles
Villamosplakát: Beadásodat jó minőségű baromfival teljesítsd Gr.: Pál György, 23x33 cm
8 000 HUF
2297277
13843
385
Posters
Other collectibles
Villamosplakát: Ezek a fiatalok... magyar film, Illés zenekar, Omega, Metro, 1967, Gr.: Máté András, 23x33 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035