2 000 HUF
Magyar épÃtészet (a XIX. század végéig). Szerk: GerÅ‘ László. Bp., 1954, ÉpÃtésügyi Kiadó. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói védÅ‘borÃtóban de egyébként jó állapotban.