16709. 385. Closed Online auction Books: Architecture, Art
3 400 HUF
0 HUF
Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei. Bp., 1958, Akadémia Kiadói. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor