Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 38
2236852
17092
385
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
[Péchy Lórántné] Erzsi néni: Hal- és vadfélék készítése. Eddig sehol sem tárgyalt elkészítés módja mindennemű halak, vadak, haza és tengeri rákoknak. Ungvár, 1894., Lévai Mór, 99 p. +IX t. +3+8 (jegyzetlapok) p. Első kiadás. Kiadói festett illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, szétvált kötéssel (64-65 o. között)
5 000 HUF
2236888
17093
385
Other collectibles
Kapitány Mária: A sertés házi feldolgozása/ A család élelmezésének könyve/ Zöldség és gyümölcs házi konzerválása (VI. kiadás)/ 50 ebéd. Felelet: "Mit főzzek?" kérdésre. (XXI. kiadás.) Bp., 1941-1944, Szerzői, (Hungária-ny.-Európa-ny.-Ladányi Antal-ny., 32; 78; 62; 68 p. Kiadói papírkötés, két kötet borítója kissé foltos, egy kötet gerincén kis szakadással, egy kötet kötése javított és a borítója egyik sarkán kis hiánnyal.
5 000 HUF
2181074
17094
385
Other collectibles
Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. XIV. füzet. Pest, 1859, Herz János, 163 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
3 000 HUF
2303241
17095
385
Other collectibles
Borital- és húsfogyasztási adótörvények és szabályok kézikönyve. A fennálló törvények, szabályok, utasítások, rendeletek és elvi jelentőségű határozatok felhasználásával. Összeáll.: Danielovics Sándor és Bíró Imre. Bp., 1904, Hornyánszky Viktor-ny., XI+243 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.
2 000 HUF
2298233
17096
385
Other collectibles
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv, ezernél több ételkészítési utasítással. Bp.,é.n ,Athenaeum, Tizenhatodik kiadás. Kiadói, megviselt félvászon kötésben
3 000 HUF
2305859
17097
385
Other collectibles
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv, ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1907, Athenaeum. Kilencedik javított és a legújabb ételreceptekkel bővített kiadás. Kiadói, megviselt félvászon kötésben, gerince lejött, kijáró lapokkal.
1 000 HUF
2306579
17098
385
Other collectibles
Kállay Kornél: Szőlőmíveléstan és borkezeléstan. II. bővített kiadás. Bp., 1944, Pátria. Kiadói papír kötésben.
1 200 HUF
2297840
17099
385
Other collectibles
Péterfy Tamás: Jó tojó tyúk. Bp., . én. Általános könyvnyomda. 48p. Kiadói papírborítékban
1 000 HUF
2298759
17100
385
Other collectibles
Dr. Rohály Gábor (szerk.): Borkalauz. H.n., 1999, Akó Kiadó. Kiadói papír kötésben.
1 000 HUF
2276406
17101
385
Other collectibles
2 800 HUF
2280345
17102
385
Other collectibles
2072072
17103
385
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035