15831. 385. Closed Online auction Books: History
1 000 HUF
11
0 HUF
Az Imrédy-per.A vád, a vallomások és az ítélet. Itélt a történelem. Bp, 1945, Hiradó Könyvtár.Egészvászon-kötés,2 oldal restaurált de egyébként jó állapotban. Volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : hsz