1 400 HUF
Julius Mader: Huntsville titka. Báró Werner von Braun pályafutásának igaz történet. Bp., 1964, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis kopásnyomokkal, kis szakadással.