15833. 385. Closed Online auction Books: History
1 200 HUF
0 HUF
Koroda Miklós: A magyar felvilágosodás breviáriuma. Bp.,[1944], Anonymus, 189+2 p. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. A szerző, Koroda Miklós (1909-1978) által dedikált.
Photo of the item taken by : sza