Ordonnance provisoire sur l'exercice et les manoeuvres de la cavalerie. Paris, 1813, Chez Magimel, Libraire pour l'art militaire. Francia nyelven, második kiadás, kihajtható mellékletekkel. Kiadói félbőr kötésben.
Szlovák nyelvű könyvek és nyomtatványok tétele, össz. 12 db, többségében XIX sz., részben Pesten és Budapesten kiadott, részben illusztrált, vallási és egyéb kiadványok: We gménu pána Gezjsse, toho vkrizowaného porádek swaté passie ... w cyrkwi ewangelicské slowenské w Presspurku (Pressburg, Pozsony, Bratislava) ... ctena bywá...Pest, Trattner, 1822. 84p. Korabeli kopott félbőr kötésben, sarkaiba...
Ansichten aus Deutschland - Grosses Album von Deutschland. Berlin, é.n., Globus Verlag. 160 p. 10 panorámaképpel és 136 kisebb méretű, többségében fekete-fehér, de néhány színes képpel is illusztrált album az 1900-1910 körüli Németországot mutatja be látképekkel, városi részletekkel. Kiadói harántalakú illusztrált szecessziós (Jugendstil) vászonkötés, javított gerinccel, néhány lapon javított szak...
Dictionarium bibliothecarii practicum ad usum internationalem in XX linguis. Wörterbuch des Bibliothekars in zwanzig Sprachen. The Librarian's practical dictionary in twenty languages. Szerk.: Pipics Zoltán. Budapest 1974. Akadémiai Aranyozott egészvászon kötésben, volt könyvtári példány.
Il tesoro ebracio di Praga. Szerk: Arnoldo Mondadori. Milánó, 1988, Generico. Olasz nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált.Kiadói papírborítás, kopottas állapotban.