2 000 HUF
Váradi Antal: Színészhistóriák. Vidám és borús történetek a magyar színészvilágból. Bp., 1922, Pesti Könyvnyomda Rt. Átkötött kopott félvászon kötés, bekötött eredeti papírborítóval. + Beöthy Zsolt: Színműírók és színészek. Bp., 1892, Athenaeum, VIII+411 p. Átkötött kopott félvászon kötés.