15646.
385. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon, 320 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.