Amerikai Egyesült Államok ~1972. "Harry S. Truman" jelzett Ag emlékérem (24,95g/0.925/39mm) T:1- (PP)
USA ~1972. "Harry S. Truman" Ag commemorative medallion with hallmark (24,95g/0.925/39mm) C:AU (PP)
Amerikai Egyesült Államok 1974. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus" Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1
USA 1974. "American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress" Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC
Amerikai Egyesült Államok DN "Johny Cash" peremen jelzett Ag emlékérem (31,19g/0.999/39mm) T:1- (PP)
USA ND "Johny Cash" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge (31,19g/0.999/39mm) C:AU (PP)
Ausztria 1890. "Ferenc József / Mezőgazdasági és Erdészeti Kiállítás Bécs 1890" aranyozott fém emlékérem füllel (28mm). Szign.: A.S (Anton Scharff) T:1- patina
Austria 1890. "FRANZ JOSEF I KAISER V. OESTERREICH KOENIG V UNG. KOENIG V. BOHEM. ETC. / ALLG. LAND U FORSTWIRTSCHASFTL AUSSTELLUNG WIEN 1890" gold plated commemorative medallion with ear (28mm). Sign.: A.S (Anton Scharff) C:AU patina
Ausztria 1904. "A semmeringi vasút 50. évfordulójára" Br plakett. Szign.: R. Marschall (54x54mm) T:2
Austria 1904. "For the 50th Anniversary of the Semmering Railway" Br plaque. "DEM ANDENKEN CHEGAS / ANLäSSLICH DER FEIER DES 50 J. BESTANDES DER SEMMERINGBAHN MAI 1904 DIE K K REICHS-HAUPT- UND RESIDENZSTADT WIEN". Sign.: R. Marschall (54x54mm) C:XF
Ausztria / Bécs 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" Br emlékérem (50mm) T:2
Austria / Vienna 1912. "XXIIIrd International Eucharistic Congress" Br commemorative medal (50mm) C:XF
Ausztria 1912. "Mödlingi Természetbarát Egylet - Az Anningerhaus megnyitójára" Br emlékérem (49x29mm) T:1-
Austria 1912. "Friends of Nature Mödling - Opening of the Anningerhaus" Br commemorative medal (49x29mm) C:AU
Ausztria 1928. "10. Német Énekes Fesztivál" Br emlékérem nyakszalagon. Szign.: Karl Perl (225g/90mm) T:2 ü. /
Austria 1928. "10th German Singing Festival" Br commemorative plaque with neck ribbon. Sign.: (225g/90mm) C:XF ding
Ausztria 1931. "Kereskedelmi, Üzleti és Ipari Kamara, Bécs" kitüntető emlékérme névre szólóan, peremen "MÜNZAMT WIEN" beütéssel. Szign.: Peter Breithut (66mm) T:1-
Austria 1931. "Chamber of Commerce, Business and Industry, Vienna" honorary commemorative medallion by name, on the edge with "MÜNZAMT WIEN" mark. "TREUEN DEM MITARBEITER - JOSEF WAITZ 1897-1931 / KAMMER FÜR HANDEL, GEWERBE UND INDUTRIE IN WIEN". Sign.: Peter Breithut (66mm) C:AU
Csehszlovákia 1976. "Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme" Br emlékérem (60mm) T:2
Czechoslovakia 1976. "Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry" Br commemorative medallion (60mm) C:XF